تولد زیبای تو

                   

روزهایی که بی صبرانه انتظارشان را می کشیدیم رسیدند و تو فرشته وار دیده به جهان گشودی..

 امروز شانزده روز از آن روز به یاد ماندنی می گذرد و ما لحظه های تکرار نشدنی بسیاری را با هم گذرانده ایم؛

بعد از به دنیا آمدنت اولین چیزی که به یاد دارم این است که می گریستم، بدون اینکه دلیلش را بدانم. شاید حس اینکه تو از وجودم جدا شدی و دیده به دنیایی گشودی که نمی دانم برایت چه رنگ و بویی خواهد داشت دلیل آن اشک های ناگهانی بود. هر چه که بود لحظه ی با شکوهی بود که هرگز در تمام دوران زندگی تجربه نکرده بودم.
بگذریم؛ در لحظه ی تولد برایت مشکلی پیش آمد که ناچار شدند تو را برای 36 ساعت از من جدا کنند و در بخش نوزادان نگهداری کنند. ساعات دلگیری بود بدون تو، به محض اینکه توانستم چند قدمی راه بروم به دیدنت آمدم و همان چند دقیقه ی کوتاه بی قرارترم کرد! تو را در دستگاه مخصوص نگهداری نوزادان گذاشته بودند و تو به تندی نفس می کشیدی. روی دست راستت هم سوزن سرم وصل بود .دیدن تو در آن حالت راحت نبود اما چاره ای هم نبود.

                  

به لطف خدا دو روز بعد تو از بیمارستان آمدی و به نگرانی های ما پایان دادی. روز زیبایی بود. خانه لبریز شادی  بود و اطرافیان همه برای دیدنت آمده بودند. تو معصومانه در گهواره ات آرمیده بودی و با نفس کشیدنت فضا را آکنده از شادی می کردی. شادی زایدالوصفی که جز با حضور تو میسر نمی شد..
امروز در روز شانزدهم تولدت تو کمی بزرگتر شده ای، مشکلات روزهای اول به دنیا آمدنت تا حدودی بر طرف شده اند. من هم به عنوان یک مادر تازه کار تا حدودی با تجربه تر شده ام.

 می دانم که با آمدنت دریچه  های تازه ای به روی زندگی ما گشوده ای.
کاش بتوانم قدر حضورت را بدانم و زمینه ای فراهم کنم تا طوری زندگی کنی که شایسته ی آن هستی..

/ 4 نظر / 12 بازدید

جانم عزیزم.من مامان آرتین هستم و تولد رایین ملوس رو تبریک می گم.خدا رو شکر که صحیح و سالمه. تورو خدا دعا کنید که آرتین منم سالم به دنیا بیاد چون تو این 23 روز باقی مونده استرس من روزبهروز بیشتر میشه.بازم تبریک میگم.شاید یه روزی این 2تا کوچولو دوستهای خوبی واسه هم بشن :)

Mohsen

سلام ، تبریک عرض میکنم از طرف آرتین دوست هنوز بدنیا نیومده آقا رایین و مادرش شادی و خودم به عنوان پدر آرتین . اول از همه لازم میدونم بگم خیلی خوشگل و نازه مبارکتون باشه و به سلامتی زیر سایه شما و همسرتون با شادی زندگی کنه ان شاء اله . از طرفی هم میخواستم بدونم شما در خصوص خون بند ناف اقدام کردید یا خیر یا اینکه نظری در این مورد دارید که ما رو راهنمائی کنه . ؟ ممنونم

Ali

Salam aval be maman raieen Salam va khoshamad badi be avalin natijeh khandan mirzaie arezoy salamati va khoshbakhti baray hamaton dram shad va khoram bashed eradatmand Ali

محيا كوچولو

با اينكه از آخر امسال تا اول سال ديگه ثانيه اي هم فاصله نيست، ........................ انگار خيلي طول ميكشه! ........................ ... انگار قراره تا مدتها از اونايي كه دوستشون داري دور باشي!... ...................... از الان دلم براتون تنگ شده! ...................... سال نـو مبارك، ايشالله سال نودويك بهترين سال زندگيتون باشـه![گل]