مادرانه هایم برای رایین و کیان
روز نوشته هایم برای رایین و کیان، از زمانی که هنوز متولد نشده بودند، تا هر زمان که توان نوشتن در من باقی باشد 
قالب وبلاگ

ست بهاره 

همه چیز برای آمدنت مهیاست ولی من به شدت احساس سردرگمی و بی قراری می کنم!

این روزهای آخر گویا تمامی ندارند! روزهای زیادی را در انتظارت گذرانده ام و می دانم که با آمدنت فصل جدیدی از زندگی من آغاز می شود. اما نمی دانم حسی که این روزها در من به وجود آمده تا کی دوام خواهد داشت؟

شاید این انتظار طولانی باعث شده که هر روز مشتاق تر و بی قرارتر شوم و برای دیدنت لحظه شماری کنم! البته این بی قراری فقط مختص من نیست، پدرت هم هر روز سری به اتاقت می زند و با به صدا در آوردن یکی از اسباب بازی هایت سعی بر این دارد که حضورت را کنار خود احساس کند!

این هم عکسی از اتاقت که مثل ما بی قرار حضور توست...

                 

 

 

پی نوشت:

21/8/90

برای دوست عزیزم بهناز، که دوست داشت یه سری از وسایل سیسمونی رایین رو ببینه؛ ببخشید که خیلی مختصر و مفید عکس گذاشتم... آخه عکس انداختن از همه اش وقت زیادی می خواد که در حال حاضر من ندارم!

(عکسها در ادامه ی مطلب)

 


سرویس غذا و فلاسک

ست زمستانی

ست بهاره

روروئک

تاب و صندلی غذا

پرده.آویز تخت و عروسکهای نشسته روی نردبون بامبو

ترن آنتیک

صندلی دستشویی! (گلاب به روتون!)

 

 

 

[ دوشنبه ٢٧ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٢:٤٤ ‎ب.ظ ] [ فریبا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

........«««روزنوشته هایم را به بهانه ی تو می نویسم، تا تلخی های گاه و بیگاه روزگار، در کنار شیرینی تو برایم ملس شود»»»......... رایین، به معنای خردمند و آگاه، نام بهانه ی ایجاد این وبلاگ است. او در روز سوم مرداد سال 90 متولد شد. ......... نزدیک به سه سال بعد، در تاریخ سی ام فروردین سال 93 خداوند هدیه ی دیگری به من عطا کرد که نامش را کیان گذاشتیم....... عاشقانه و به هر بهانه برایشان خواهم نوشت، از آنها، از خودم، یا حتی از دغدغه ها یا شادی هایم......
امکانات وب

  • روز مهدی
  • وبلاگ من
  • کارت شارژ همراه اول