مادرانه هایم برای رایین و کیان
روز نوشته هایم برای رایین و کیان، از زمانی که هنوز متولد نشده بودند، تا هر زمان که توان نوشتن در من باقی باشد 
قالب وبلاگ

قبلا نوشته بودم که در حال جابجایی وسایل توی خونه بودیم؟!

تو همین گیر و دار خیلی از وسایل خونه چند روزی پخش و پلا بود وسط خونه... بعد یه روز که جاروبرقی رو زدم به برق دیدم که مکش نداره... هر کاری کردیم رو به راه نشد که نشد. انگار یه چیزی توی لوله ش گیر کرده بود. ولی با هیچ چیزی بیرون نمیومد.

بگذریم؛ ما یکی دو هفته ای بدون جارو برقی مونده بودیم و خودتون تصور کنید که چه وضعی داشتیم! تا اینکه چند روز پیش باباییم اومد خونمون. با هر ترفندی که بود یه قسمت از لوله رو باز کرد و دیدیم ای دل غافل! شازده دو تا پیچ گوشتی رو که به صورت چپ و راست توی هم غفل شده بود، فرو کرده توی لوله ی جاروبرقی!!!

بیچاره جارو برقیه! خوبه که نسوخته بود!

حالا بریم سر اصل مطلب! بعد از کی دوهفته که اومدم خونه رو کامل جارو و پارو کنم، فکر می کنید از زیر مبل ها چه گنجی پیدا کردم؟!!!

این ها رو!!!

ببینید چه با افتخار بالای سر فتوحاتش نشسته!!!نیشخندخنده

         

 

پی نوشت: لازمه که یه بار دیگه به دوستای نازنینم توضیح بدم که پست هایی که با عنوان ( بین من و تو ) نوشته می شن با پست های خصوصی دیگه فرق دارن. فرقشون هم اینه که رمز این پست ها رو هیچ کس جز خودم نمی دونه. اینها پست هایی هستن که برای رایین می نویسم، شاید چندین سال دیگه رمزشونو بهش بدم، شاید هم نه...

خلاصه که خیلی از دوستان هر بار با این پست ها به مشکل برمیخورن، به همین خاطر خواستم دوباره درموردش توضیح بدم و البته معذرت خواهی کنم از اینکه نمی شه رمزشو در اختیارتون بذارم.    

پی نوشت 2: از این به بعد پست های خصوصیم با همون رمز قبلی نوشته میشهچشمک اگه فراموش کردین حتما یادآوری کنینقلب

[ جمعه ٢٢ آذر ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٢٦ ‎ب.ظ ] [ فریبا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

........«««روزنوشته هایم را به بهانه ی تو می نویسم، تا تلخی های گاه و بیگاه روزگار، در کنار شیرینی تو برایم ملس شود»»»......... رایین، به معنای خردمند و آگاه، نام بهانه ی ایجاد این وبلاگ است. او در روز سوم مرداد سال 90 متولد شد. ......... نزدیک به سه سال بعد، در تاریخ سی ام فروردین سال 93 خداوند هدیه ی دیگری به من عطا کرد که نامش را کیان گذاشتیم....... عاشقانه و به هر بهانه برایشان خواهم نوشت، از آنها، از خودم، یا حتی از دغدغه ها یا شادی هایم......
امکانات وب

  • روز مهدی
  • وبلاگ من
  • کارت شارژ همراه اول