مادرانه هایم برای رایین و کیان
روز نوشته هایم برای رایین و کیان، از زمانی که هنوز متولد نشده بودند، تا هر زمان که توان نوشتن در من باقی باشد 
قالب وبلاگ

سرگرمی این روزهای پسرک ِ ما، اثر نوروزی ِ گروه رستاک به نام سرنای نوروز می باشد!

بخصوص آهنگ اول این کار که هله مالی نام دارد و قطعه ای بوشهری است و بسیار شاد می باشد و انجام حرکات موزون به همراه آن بسیار می چسبد!!!

ای داد..

یعنی من از اول صبح تا هر وقت که شازده اراده کنه، این آهنگ ها رو به صورت نان استاپ گوش می کنم !

اما نکته ای که برام جالبه اینه که رایین موقع نگاه کردن به همه ی حرکات نوازنده ها به شدت توجه می کنه.. مثلا وقتی که نوازنده مشغول نواختن سازهای کوبه ایه، رایین هم از اولین شی ء دم دست و شبیه به اون ساز ( مثل سطل و لگن و...) استفاده می کنه و مشغول شبیه سازی میشه!

یا حتی سازی مثل فلوت. که گاهی برای شبیه سازیش از کنترل تلوزیون استفاده می کنه! ( نخندید خب بچه م همش 20 ماهشه بهتر از این نمی تونه شبیه سازی کنه خب!!! )

خلاصه که دست همه ی دست اندرکاران گروه درد نکنه که حسابی حال و هوای پسرک ِ ما رو نوروزی کردن و موجبات شادی ِ ما رو فراهم نمودن :)))

بعله!

اینجوریاس که اختیار تمام لوازم صوتی و تصویری ِ ما موقتا به دست ِ این جوجه کوچولوی شیطون ِ اهل ِ طرب افتاده!

                             رایین جوجو

 

[ شنبه ٢٤ فروردین ۱۳٩٢ ] [ ۱:۳٢ ‎ق.ظ ] [ فریبا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

........«««روزنوشته هایم را به بهانه ی تو می نویسم، تا تلخی های گاه و بیگاه روزگار، در کنار شیرینی تو برایم ملس شود»»»......... رایین، به معنای خردمند و آگاه، نام بهانه ی ایجاد این وبلاگ است. او در روز سوم مرداد سال 90 متولد شد. ......... نزدیک به سه سال بعد، در تاریخ سی ام فروردین سال 93 خداوند هدیه ی دیگری به من عطا کرد که نامش را کیان گذاشتیم....... عاشقانه و به هر بهانه برایشان خواهم نوشت، از آنها، از خودم، یا حتی از دغدغه ها یا شادی هایم......
امکانات وب

  • روز مهدی
  • وبلاگ من
  • کارت شارژ همراه اول