مادرانه هایم برای رایین و کیان
روز نوشته هایم برای رایین و کیان، از زمانی که هنوز متولد نشده بودند، تا هر زمان که توان نوشتن در من باقی باشد 
قالب وبلاگ

                   

روزهایی که بی صبرانه انتظارشان را می کشیدیم رسیدند و تو فرشته وار دیده به جهان گشودی..

 امروز شانزده روز از آن روز به یاد ماندنی می گذرد و ما لحظه های تکرار نشدنی بسیاری را با هم گذرانده ایم؛

بعد از به دنیا آمدنت اولین چیزی که به یاد دارم این است که می گریستم، بدون اینکه دلیلش را بدانم. شاید حس اینکه تو از وجودم جدا شدی و دیده به دنیایی گشودی که نمی دانم برایت چه رنگ و بویی خواهد داشت دلیل آن اشک های ناگهانی بود. هر چه که بود لحظه ی با شکوهی بود که هرگز در تمام دوران زندگی تجربه نکرده بودم.
بگذریم؛ در لحظه ی تولد برایت مشکلی پیش آمد که ناچار شدند تو را برای 36 ساعت از من جدا کنند و در بخش نوزادان نگهداری کنند. ساعات دلگیری بود بدون تو، به محض اینکه توانستم چند قدمی راه بروم به دیدنت آمدم و همان چند دقیقه ی کوتاه بی قرارترم کرد! تو را در دستگاه مخصوص نگهداری نوزادان گذاشته بودند و تو به تندی نفس می کشیدی. روی دست راستت هم سوزن سرم وصل بود .دیدن تو در آن حالت راحت نبود اما چاره ای هم نبود.

                  

به لطف خدا دو روز بعد تو از بیمارستان آمدی و به نگرانی های ما پایان دادی. روز زیبایی بود. خانه لبریز شادی  بود و اطرافیان همه برای دیدنت آمده بودند. تو معصومانه در گهواره ات آرمیده بودی و با نفس کشیدنت فضا را آکنده از شادی می کردی. شادی زایدالوصفی که جز با حضور تو میسر نمی شد..
امروز در روز شانزدهم تولدت تو کمی بزرگتر شده ای، مشکلات روزهای اول به دنیا آمدنت تا حدودی بر طرف شده اند. من هم به عنوان یک مادر تازه کار تا حدودی با تجربه تر شده ام.

 می دانم که با آمدنت دریچه  های تازه ای به روی زندگی ما گشوده ای.
کاش بتوانم قدر حضورت را بدانم و زمینه ای فراهم کنم تا طوری زندگی کنی که شایسته ی آن هستی..

[ سه‌شنبه ۱۸ امرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٤٢ ‎ب.ظ ] [ فریبا ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

........«««روزنوشته هایم را به بهانه ی تو می نویسم، تا تلخی های گاه و بیگاه روزگار، در کنار شیرینی تو برایم ملس شود»»»......... رایین، به معنای خردمند و آگاه، نام بهانه ی ایجاد این وبلاگ است. او در روز سوم مرداد سال 90 متولد شد. ......... نزدیک به سه سال بعد، در تاریخ سی ام فروردین سال 93 خداوند هدیه ی دیگری به من عطا کرد که نامش را کیان گذاشتیم....... عاشقانه و به هر بهانه برایشان خواهم نوشت، از آنها، از خودم، یا حتی از دغدغه ها یا شادی هایم......
امکانات وب

  • روز مهدی
  • وبلاگ من
  • کارت شارژ همراه اول